









Dom Wczasowy Hanna zlokalizowany jest w cichej, willowej części Łeby, co zapewnia gościom spokój oraz warunki sprzyjające wypoczynkowi. Budynek znajduje się w odległości około 800-1000 metrów od plaży i zaledwie 200 metrów od głównej promenady miasta – Alei Prezydenckiej.
Obiekt oddaje do dyspozycji gości komfortowo urządzone pokoje oraz przestronne apartamenty, wyposażone tak, by zapewnić wygodę podczas pobytu. We wszystkich pomieszczeniach znajduje się prywatna łazienka z prysznicem, toaletą, umywalką, kompletem ręczników oraz suszarką do włosów. W skład wyposażenia pokoi wchodzą także telewizor, lodówka, czajnik bezprzewodowy, zestaw podstawowych naczyń, a także komplet sprzętu plażowego: koc, parawan, leżak i parasol.
W cenę noclegu w Domu Wczasowym Hanna wliczone są śniadania przygotowywane codziennie z świeżych produktów. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking oraz internet bezprzewodowy Wi-Fi. Do dyspozycji rodzin z dziećmi przewidziano łóżeczka turystyczne, wanienki, krzesełka do karmienia oraz przestrzeń z grami i puzzlami. Ogród z meblami wypoczynkowymi i miejscem do grillowania umożliwia relaks na świeżym powietrzu, a kameralna atmosfera i dbałość o detale przekładają się na udany pobyt nad morzem.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 1 | 5.0 / 5 | |
| 28 | 5.0 / 5 |