Romuald Jadeszko prowadzi gospodarstwo agroturystyczne z wieloletnimi tradycjami, usytuowane malowniczo w samym sercu Puszczy Augustowskiej, tuż nad jeziorem Pobojno i w pobliżu Kanału Augustowskiego. Obiekt charakteryzuje się spokojną, rodzinną atmosferą, a jakość świadczonych usług jest stale podnoszona, co zyskało uznanie wielu powracających gości.
Gościom udostępniane są wygodne pokoje oraz całoroczny domek. Atutem tego miejsca są domowe posiłki przygotowywane ze składników własnej produkcji, które zapewniają świeżość i autentyczny smak.
Gospodarstwo Romualda Jadeszko oferuje szeroki wachlarz aktywności, w tym prywatną plażę z pomostem, wypożyczalnię łodzi oraz możliwość wędkowania w jeziorze lub stawie. Osoby zainteresowane jeździectwem mają do dyspozycji jazdy konne z instruktorem, zarówno na padoku, jak i w terenie. Organizowane są także przejażdżki bryczką, a porą zimową kuligi. Dla dzieci przygotowano plac zabaw, a na terenie obiektu znajdują się również miejsca na ognisko i grill. Okoliczne lasy sprzyjają zbieraniu grzybów i runa leśnego, a sielską atmosferę podkreśla obecność bocianiego gniazda.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 48 | 4.3 / 5 |