Fajne Pokoje ANTEK we Władysławowie to obiekt noclegowy zlokalizowany przy ulicy Unruga 11, zaprojektowany z myślą o osobach pragnących komfortowego wypoczynku nad Bałtykiem. Oferta obejmuje pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe oraz apartamenty, dostosowane do różnych potrzeb gości. Wszystkie pokoje wyposażone są w prywatne łazienki z prysznicem i suszarką do włosów, telewizory z płaskim ekranem oraz bezpłatne Wi-Fi, co gwarantuje wygodę podczas pobytu.
W każdym z pokoi goście znajdą czajnik, komplet naczyń i sztućców, zestaw do przygotowania kawy i herbaty, lodówkę oraz wyposażenie plażowe, takie jak parawany i koce. Na terenie posesji znajduje się ogród z miejscem do grillowania i leżakami. Rodziny mogą korzystać z placu zabaw wyposażonego w huśtawki, zjeżdżalnie i trampolinę, a także z wewnętrznych pokoi dla dzieci z zabawkami oraz opcjonalnego wypożyczenia łóżeczek lub krzesełek do karmienia.
Obiekt położony jest w spokojnej okolicy, oddalonej od miejskiego zgiełku, lecz w pobliżu plaży, morza oraz Ocean Parku. Goście mają dostęp do w pełni wyposażonej kuchni. Do dyspozycji zapewniono bezpłatny parking oraz monitoring całego terenu, co podnosi standard bezpieczeństwa. Fajne Pokoje Antek oferują przyjazną atmosferę sprzyjającą przyjemnemu pobytowi nad morzem.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 5 | 5.0 / 5 | |
| agoda | 1 | 9.6 / 10 |