Ośrodek Wypoczynkowy Józefina to malowniczo położony obiekt turystyczny usytuowany w Ochotnicy Dolnej, w regionie Gorców, otoczony szczytami Gorca, Lubania i Turbacza. Oferuje zakwaterowanie w pokojach o różnej wielkości, przeznaczonych dla 2, 3, 4 lub 5 osób, wszystkie wyposażone w prywatne łazienki oraz telewizory. Teren ośrodka jest ogrodzony, co zapewnia bezpieczeństwo i sprzyja wypoczynkowi w górskim krajobrazie.
Goście mają do dyspozycji jadalnię, świetlicę oraz dostęp do boisk sportowych do siatkówki i piłki nożnej, a także stołu do ping-ponga i bilarda. Dla większych grup przygotowano możliwość noclegu w dodatkowym, przylegającym budynku. Ośrodek organizuje różnorodne formy wypoczynku, w tym kolonie letnie, zimowiska, zielone szkoły, wczasy rodzinne, jak również imprezy plenerowe oraz kuligi z pochodniami w okresie zimowym.
Okoliczne szlaki turystyczne sprzyjają pieszym wędrówkom, czyniąc ten obiekt idealnym punktem wypadowym do zwiedzania Małopolski i podziwiania panoramy Tatr oraz Podhala. Gościnność personelu podkreśla atmosferę sprzyjającą zarówno relaksowi, jak i aktywnemu wypoczynkowi.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 120 | 4.4 / 5 |