Pokoje Gościnne Alga2 zlokalizowane są w miejscowości Karwia, przy ulicy Wojska Polskiego 69. Atutem obiektu jest jego położenie w odległości 100 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży Morza Bałtyckiego, na wprost wejścia oznaczonego numerem 47. Lokalizacja w zacisznej części Karwii oraz około dziesięciominutowy spacer do centrum pozwalają na wypoczynek w korzystnych warunkach.
W ofercie znajdują się komfortowe pokoje przeznaczone dla dwóch, trzech, czterech i pięciu osób, a także przestronne domki letniskowe mieszczące od czterech do dziesięciu osób. Dzięki temu oferta noclegowa odpowiada zarówno parom, rodzinom, jak i większym grupom. Wszystkie pokoje wyposażone są w prywatne łazienki z prysznicem, telewizory, czajniki elektryczne, dostęp do lodówki oraz aneksy kuchenne, niektóre z pokoi posiadają także balkon. Domki letniskowe gwarantują w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz własną łazienkę.
Na terenie dużej, ogrodzonej posesji dostępny jest parking. Goście mają możliwość korzystania z ogrodu ze sprzętem do grillowania oraz placu zabaw dla dzieci. Cały kompleks zapewnia bezprzewodowy internet. Bliskie sąsiedztwo plaży, szeroki wachlarz udogodnień oraz różnorodne opcje noclegowe oferowane przez Alga2 tworzą warunki dla przyjemnego wypoczynku.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 44 | 4.0 / 5 |