Pałac w Rybokartach

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

Pałac w Rybokartach

2025 laureat konkursu2025 silver2024 laureat konkursu2024 gold
9.1 (534)
Gryfice, Rybokarty 46
O firmie:

Pałac w Rybokartach, określany również mianem „Ptaszynka”, to historyczna rezydencja pochodząca z XVIII stulecia, położona w malowniczej miejscowości Rybokarty na terenie gminy Gryfice w województwie zachodniopomorskim. Budynek został zaprojektowany w stylu angielskiego neogotyku i jest otoczony zabytkowym parkiem, w którym rosną wieloletnie drzewa i znajdują się pomniki przyrody oraz niewielkie jezioro. Obiekt cechuje się położeniem sprzyjającym odpoczynkowi z dala od miejskiego hałasu.

Rezydencja oferuje gościom wygodne noclegi w pokojach utrzymanych w prostym i stylowym wystroju, z każdą z łazienek stanowiących komfortowe zaplecze. Na miejscu serwowane są potrawy kuchni polskiej, które można spożywać w restauracji pałacu; dostępna jest także kawiarnia ulokowana w odnowionych lochach budynku.

Obiekt specjalizuje się w organizacji rozmaitych wydarzeń, w tym wesel, konferencji, integracji oraz warsztatów. Ze względu na zaciszne położenie, wśród lasów i przy śpiewie ptaków, stanowi atrakcyjną bazę dla osób aktywnie spędzających czas, oferując możliwość uprawiania takich form rekreacji jak spływy kajakowe, wędkowanie czy piesze wędrówki. Istnieje też możliwość wynajęcia całego pałacu na wyłączność dla grup, co sprzyja integracji w kameralnej atmosferze. Obiekt jest otwarty także dla osób podróżujących ze zwierzętami.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
338 4.6 / 5
37 4.7 / 5
agoda 1 7.6 / 10
tripadvisor 14 4.3 / 5
booking 144 8.8 / 10
Data skanowania: 16.06.2025
Gryfice
Rybokarty 46

Zobacz profil firmy na
Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj