Obiekt Viking w Ustrzykach Dolnych stanowi dogodne miejsce dla osób chcących poznać walory regionu Bieszczadów. Oferta obejmuje zakwaterowanie w pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych, z których każdy wyposażony jest w prywatną łazienkę. Na terenie obiektu funkcjonuje kuchnia serwująca dania tradycyjne oraz potrawy kuchni europejskiej i azjatyckiej, dostosowując menu do upodobań odwiedzających.
Goście mają dostęp do profesjonalnego stołu bilardowego oraz piłkarzyków, które stanowią formę rozrywki po aktywnym dniu. Na terenie posesji znajduje się także zadaszona wiata z miejscem na ognisko i grill, mieszcząca do około 50 osób, usytuowana obok malowniczego potoku. W sezonie zimowym istotnym atutem pozostaje możliwość bezpośredniego zjazdu na nartach ze stoku Gromadzyń na dziedziniec obiektu, co jest ciekawą propozycją dla entuzjastów sportów zimowych.
Obiekt oferuje również pomoc w organizacji wycieczek i zajęć, obejmując wsparcie w zaplanowaniu zwiedzania regionu, wizyt w skansenie w Sanoku czy podróży na Ukrainę. Dodatkowo zapewniany jest transport na okoliczne wyciągi narciarskie, takie jak Gromadzyń czy Kamienna Laworta oraz do krytej pływalni Delfin. Bliskość Sanktuarium Maryjnego w Jasieniu stanowi kolejny atut lokalizacji.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 23 | 4.2 / 5 | |
| 7 | 5.0 / 5 |