LuxHoliday to firma działająca w Grzybowie, specjalizująca się w wynajmie luksusowych apartamentów na wybrzeżu. Obiekt mieści się w nowoczesnym kompleksie Posesja Kapitańska, oddalonym o około sto metrów od plaży, oferującym prywatną ścieżkę prowadzącą bezpośrednio do morza.
Do dyspozycji gości przygotowano klimatyzowany apartament o powierzchni 35 m², w którego skład wchodzi salon z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, osobna sypialnia oraz łazienka, a także obszerny taras. Na terenie obiektu klienci mają dostęp do bezpłatnego Wi-Fi i prywatnego miejsca postojowego. Obsługa świadczona jest w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim.
Dodatkowo na miejscu znajduje się strefa relaksu z sauną oraz osłonięty plac zabaw dla dzieci, dzięki czemu apartamenty sprawdzają się zarówno dla rodzin, jak i par. Okolica sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu, takim jak wycieczki piesze czy rowerowe, a dogodna lokalizacja w pobliżu Kołobrzegu ułatwia dostęp do lokalnych atrakcji turystycznych.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 91 | 4.4 / 5 | |
| 2 | 5.0 / 5 |