Camping-Relaks/Krzeczkowo

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

Camping-Relaks/Krzeczkowo

2025 laureat konkursu2025 bronze
8.9 (194)
Lubrza,
O firmie:

Camping-Relaks w Krzeczkowie znajduje się w malowniczym rejonie Tyczyna, nad jeziorem Niesłysz, które słynie z wyjątkowo czystej wody. Ośrodek przygotował różnorodne pola namiotowe rozlokowane w otoczeniu lasów, takie jak Słoneczne, Drzewiarz, Pod Bukami, Borowe oraz POM. Osoby odwiedzające ten obiekt mogą skorzystać z komfortowo wyposażonych przyczep campingowych lub domków noclegowych.

Ośrodek został zaprojektowany z myślą o tych, którzy pragną odpocząć od gwaru miasta i cenią sobie ciszę, ponieważ zabronione są tam głośne imprezy. Płytkie, piaszczyste wejście do jeziora zapewnia dogodne warunki do nauki windsurfingu i bezpiecznego pływania. Gościom udostępniono wypożyczalnię sprzętu wodnego, w tym kajaki i łodzie wiosłowe. Infrastruktura obejmuje również boisko do siatkówki oraz miejsce na ognisko, które umożliwia wieczorne spotkania. Okolica sprzyja spacerom po lesie, zbieraniu grzybów oraz korzystaniu ze szlaków pieszych i rowerowych.

Wiele pól biwakowych ma własny dostęp do plaży, pomosty, ujęcia wody pitnej oraz przyłącza elektryczne. Obiekt Camping-Relaks na Pojezierzu Lubuskim wyróżnia się bliskością natury i malowniczymi krajobrazami, co sprawia, że pobyt w tym miejscu zapewnia wyjątkowy relaks.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
170 4.4 / 5
24 4.8 / 5
Data skanowania: 18.06.2025
Lubrza

Zobacz profil firmy na
Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj