
Domki Holenderskie Zielony Przylądek zlokalizowane w Rozewiu oferują komfortowe noclegi dla rodzin w pobliżu plaży z łagodnym zejściem do morza. Obiekt położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, co zapewnia spokój oraz bezpośredni kontakt z naturą. To miejsce przeznaczone dla osób szukających wypoczynku w otoczeniu przyrody.
Na terenie Zielonego Przylądka znajduje się pięć domków holenderskich, każdy przeznaczony dla 6–8 osób. Domki posiadają aneks kuchenny, dwie osobne sypialnie, łazienkę z prysznicem, telewizję naziemną oraz Wi-Fi. Dodatkowe udogodnienia obejmują parawany, leżaki i rowery, co sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu i poznawaniu okolicy.
Dla dzieci dostępny jest plac zabaw z trampoliną, piaskownica oraz basen. Osoby dorosłe i młodzież mogą korzystać z boisk do gry w siatkówkę oraz koszykówkę. Na terenie znajduje się także wyznaczone miejsce do organizowania ognisk, grillowania oraz wędzarnia. Obiekt akceptuje zwierzęta domowe. W okolicy dostępne są sklepy i atrakcje pobliskich miejscowości, takich jak Jastrzębia Góra.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 80 | 4.2 / 5 | |
| nocowanie | 9 | 7.7 / 10 |
| noclegi | 9 | 7.7 / 10 |