Na Jurze to gospodarstwo agroturystyczne zlokalizowane w malowniczym Mirówie, na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Obiekt oferuje zakwaterowanie w pokojach przeznaczonych dla dwóch, trzech, czterech lub pięciu osób. Każdy pokój został wyposażony w prywatną łazienkę, telewizor oraz dostęp do sieci bezprzewodowej. Do dyspozycji gości znajduje się także w pełni wyposażona kuchnia oraz sala kominkowa, która jest przystosowana do wspólnego spędzania czasu.
Otoczenie gospodarstwa zapewnia ciszę oraz relaks z dala od miejskiego zgiełku, co tworzy sprzyjające warunki do wypoczynku w domowym klimacie. Teren posesji jest rozległy i ogrodzony, oferuje bezpieczny parking oraz miejsce przeznaczone na grilla i ognisko, co pozwala na organizowanie wieczorów na świeżym powietrzu.
Dodatkowym atutem obiektu jest położenie – tylko 300 metrów dzieli gospodarstwo od ruin zamku w Mirowie, a piesza trasa do zamku w Bobolicach zajmuje około dwudziestu minut. Lokalizacja ta stanowi dogodne miejsce dla osób pragnących zwiedzać Szlak Orlich Gniazd oraz liczne jaskinie i formacje skalne, charakterystyczne dla tej części Polski. Bliskość lasów sprzyja także pieszym wycieczkom oraz aktywnemu wypoczynkowi.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 67 | 4.6 / 5 | |
| 8 | 5.0 / 5 | |
| nocowanie | 17 | 9.8 / 10 |