Villa Meridian to pensjonat położony w Trzęsaczu, w pobliżu wybrzeża Morza Bałtyckiego. Działa od 2010 roku, oferując zakwaterowanie w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie kilkaset metrów od piaszczystej plaży z łagodnym zejściem. Obiekt ten wyróżnia się kameralną atmosferą, szczególnie odpowiednią dla osób szukających relaksu i bliskiego kontaktu z naturą.
Pensjonat posiada jedenaście starannie urządzonych pokoi, które gwarantują wysoki standard pobytu. W każdym pokoju znajduje się prywatna łazienka, balkon, telewizor LCD, dostęp do sieci Wi-Fi, a także podstawowe udogodnienia takie jak lodówka, czajnik, naczynia, ręczniki oraz parawan plażowy.
Dla gości dostępna jest wspólna kuchnia z płytą indukcyjną i mikrofalówką. Na terenie pensjonatu znajduje się również miejsce na grilla oraz niewielki plac zabaw z trampoliną i zjeżdżalnią, co jest doceniane przez rodziny podróżujące z dziećmi.
Wśród dodatkowych udogodnień Villa Meridian oferuje Gabinet Urody i Masażu z szerokim wyborem zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych. Obiekt korzysta z sąsiedztwa licznych atrakcji Trzęsacza oraz Rewala, w tym tarasu widokowego i boisk sportowych, co uatrakcyjnia pobyt.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 108 | 4.8 / 5 | |
| 14 | 5.0 / 5 |