Chatka na skraju lasu

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

Chatka na skraju lasu

2026 laureat konkursu
8.8 (13)
Słaboszów, Kalina Wielka 81
O firmie:

W Kalinie Wielkiej, zaledwie około trzydziestu minut od Krakowa, usytuowana jest Chatka na skraju lasu, oferująca wyjątkowe warunki do życia w rytmie slow life. Obiekt, położony pośród prywatnego lasu i pól, zapewnia gościom maksymalną prywatność oraz stałą możliwość obcowania z naturą niezależnie od pory roku. Przestrzeń ta dedykowana jest zarówno parom, rodzinom, jak i osobom poszukującym chwili odpoczynku od miejskiego zgiełku.

Chatka urządzona została w rustykalnym, przytulnym stylu z użyciem naturalnych materiałów, co sprzyja relaksowi i wyciszeniu. Do dyspozycji gości oddana została prywatna sauna, która idealnie sprawdza się podczas spokojnych wieczorów. Dla komfortu przewidziano także kominek oraz możliwość wypoczywania na świeżym powietrzu – korzystania z hamaka, grilla czy organizowania ognisk pod gwiazdami. Oferta obejmuje również opcjonalne atrakcje w formie prywatnych sesji jogi, medytacji czy kąpieli leśnych, pozwalających pogłębić relaks.

Obiekt przyjazny jest psom – zwierzęta mają do dyspozycji rozległy, prywatny teren, gdzie mogą swobodnie się poruszać. Chatka na skraju lasu stanowi tym samym propozycję dla osób planujących romantyczny pobyt, urlop z psem lub indywidualny wypoczynek w otoczeniu przyrody.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
11 5.0 / 5
2 5.0 / 5
Data skanowania: 18.06.2026
Słaboszów
Kalina Wielka 81

Zobacz profil firmy na
Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj