Domek na Hubce - Apartamenty w górach znajduje się w malowniczych Maniowach, na zboczu gwarantującym piękne widoki na Jezioro Czorsztyńskie oraz Tatry. Obiekt oferuje komfortowe domki, które są dostępne przez cały rok, umożliwiając spokojny wypoczynek w otoczeniu Pienin i Gorców.
W apartamentach znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny umożliwiający samodzielne przygotowanie posiłków, prywatna łazienka oraz obszerne sypialnie. Na terenie obiektu udostępniono bezpłatny parking i bezprzewodowy internet. Goście mogą korzystać z tarasów wyposażonych w meble ogrodowe, leżaki i sprzęt do grillowania, a dla dzieci przygotowano plac zabaw.
Jedną z kluczowych zalet Domek na Hubce jest korzystne położenie w pobliżu popularnej trasy rowerowej Velo Czorsztyn, co stanowi dogodne rozwiązanie dla osób ceniących aktywny wypoczynek. W okolicy znajdują się liczne szlaki piesze w Gorcach i Pieninach, możliwości uprawiania sportów zimowych w ośrodku Czorsztyn Ski oraz zwiedzania zamków w Czorsztynie i Niedzicy. Spokój, bliskość przyrody oraz wysoki standard potwierdzają liczne pozytywne opinie o tym miejscu.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 23 | 5.0 / 5 |