Domek na Skarpie

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

Domek na Skarpie

2026 laureat konkursu
9.5 (30)
Jurgów, Sołtystwo 26c
O firmie:

Domek na Skarpie położony jest w malowniczej miejscowości Czarna Góra, na tle panoramy Tatr, w cichej i ogrodzonej okolicy z dostępem do parkingu. Obiekt oferuje komfortowe pokoje oraz przestronny apartament, z których każdy wyposażono w telewizor i dostęp do internetu, co zapewnia wygodne warunki pobytu.

To dogodne miejsce dla osób zainteresowanych górskimi wędrówkami oraz aktywnością zimową. W pobliżu znajduje się wiele stoków narciarskich, takich jak Koziniec, Grapa Ski, Kotelnica Białczańska, Hawrański Jurgów i Rusiń-Ski, a także baseny termalne, w tym Termy Bukowina oraz Termy Białka Tatrzańska.

Na terenie ośrodka dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia, jadalnia, przytulna sala z kominkiem oraz kącik zabaw dla dzieci. Goście mają również do dyspozycji taras z atrakcyjnym widokiem, miejsce do grillowania oraz ogród z placem zabaw wyposażonym w trampolinę, huśtawkę i zjeżdżalnię.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
8 5.0 / 5
4 5.0 / 5
nocowanie 18 9.9 / 10
Data skanowania: 18.06.2026
Jurgów
Sołtystwo 26c

Zobacz profil firmy na
Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj