Domki u Gretka w miejscowości Lutowiska, Chmiel 5a, stanowią propozycję wypoczynku położoną w centralnej części Bieszczad, tuż nad rzeką San. Obiekt wyróżnia się prywatnym dostępem do strefy plażowej oraz atrakcyjnymi widokami na okoliczne góry i bogatą przyrodę. Dogodne warunki odpowiadają osobom poszukującym spokoju oraz bliskiego kontaktu z naturą.
Dostępne na terenie domki letniskowe oferują wyposażenie zapewniające wygodę pobytu dla grup od kilku do dziesięciu osób. Każdy domek wyposażony jest w centralne ogrzewanie, aneks kuchenny z lodówką, telewizor oraz bezpłatne Wi-Fi. W wielu domkach znajduje się kominek, co sprzyja relaksowi w wieczornych godzinach. W każdym z domków znajdują się prywatne łazienki z prysznicem oraz balkony lub tarasy.
Na terenie ośrodka zaaranżowano przestronny ogród, który zachęca do odpoczynku, a także przewidziano miejsca na grill i ognisko. Wyposażenie obejmuje również bezpłatny parking. Goście doceniają lokalizację, standard czystości oraz uprzejmość gospodarzy. Mozliwość wędkowania oraz bliskość tras turystycznych stanowią dodatkowe atuty pobytu w Domkach u Gretka, wzbogacając ofertę o niezapomniane doświadczenia w regionie Bieszczad.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 66 | 4.7 / 5 |